O nas

Witamy serdecznie na stronie internetowej gospodarstwa agroturystycznego – Babiogórska Przystań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypoczynku w miejscowości Lipnica Wielka oraz atrakcjami jakie na Państwa czekają. Zachęcamy do oglądnięcia naszej galerii, która prezentuje ten wspaniały obiekt. Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie, chociaż w znacznym stopniu zachęcimy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Ośrodek czynny jest zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Zapraszamy na odpoczynek weekendowy jak również dłuższy wypoczynek urlopowy. Obiekt położony jest u stóp Babiej Góry, co daje możliwość zwiedzania wielu pięknych i ciekawych miejsc w naszych wspaniałych, pięknych górach. Ciekawe trasy turystyczne dają możliwość poznania wielu nieznanych wcześniej miejsc. Jest takie przysłowie „Cudze chwalicie …. swego nie znacie….”.

Sądzimy że będąc w naszym ośrodku i słuchając rad i wskazówek właścicieli motelu tj. Pana Janusza i Pani Wioli Jasiura można dowiedzieć się co, gdzie, kiedy i jak możemy zwiedzić, zobaczyć, zapamiętać najciekawsze tereny naszych pięknych gór.

Niedaleko ośrodka – w odległości tylko 40km, znajdują się baseny termalne w których kąpieli można zażywać zarówno w lecie jak i w mroźną zimę. Jest to kuracja bardzo zdrowa dla naszego organizmu.